אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
תוחלת חיים של חולי סוכרת
עבור לעמוד
הקודם  1, 2

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
שיימי

2

הצטרף בתאריך: 28/09/2008 ב- 11:45:03
מיקום/מין/גיל: מרכז

הודעהנשלח: 28/09/2008 ב- 12:06:45    כותרת הודעה: לא נכון!!! תגובה עם ציטוט

זה ממש לא נכון אם שומרים על איזון טוב התחולת חיים היא כמו של ב"א רגיל...
אני הכרתי אדם שהיה רב גדול אם סכרת והוא נפטר בגיל 93. סימן קריאה סימן קריאה סימן קריאה [/b]
איריס

200

הצטרף בתאריך: 16/11/2006 ב- 21:25:42

הודעהנשלח: 03/10/2008 ב- 17:29:59    כותרת הודעה: כבר קילקלתי את אמינות המידע לרופאים תגובה עם ציטוט

אני בת 47 ועוד מעט בת 48. 33 ויותר שנים עם סכרת וגדלתי בתקופה שלא היו מאוזנים כי לא הייתה מילה כזאת, האינסולין היה הרבה פחות טוב, לא היו משאבות - שלא לדבר על גלוקומטר.

שמחה לקלקל את אמינות החוברת. האם שמת לב מאיזו שנה היא.?
יואב קניטל

הודעהנשלח: 06/10/2008 ב- 21:42:26    כותרת הודעה: אוקי,...תדה תגובה עם ציטוט

אוקי גדי..תודה.עכשיו שאלתי הנוספת היא כמו שלבני האדם יש תוחלת חיים מומוצעת לגבררים וגם לנשים האם יש תוחלת חיים מומוצעת לסוכרתיים?
חזור למעלה
מישהו שמנסה להבין

הודעהנשלח: 05/09/2011 ב- 18:12:05    כותרת הודעה: סכרת להשאר או לא תגובה עם ציטוט

אני בן 22 ויש לחברה שלי סכרת לא יציבה בכלל אני לא מבין בזה כ"כ אני רוצים להתחתן ואני מפחד שיהיו סיבוכים בהריונות ובכלל איך זה ליחיות עם חולה סכרת ואם התוחלת חיים שלה ארוכה אני יודע שאני נשמע מגעיל אבל אנא תעזרו לי ותגידו לי מה ההשלכות של זה?
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 05/09/2011 ב- 18:39:12    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לך,
תודות לשכלולים בטיפול בסוכרת, השכלולים הטכנולוגים והבנת הסוכרת, תוחלת החיים של סוכרתיים סוג 1 (סוכרת נעורים) נמצאת בעלייה מתמדת. אתה יכול לעיין במאמר תוחלת חיים עם סוכרת סוג 1. עם זאת, תוחלת החיים היא נתון סטטיסטי שיכול לכלול גם סוכרתיים שאינם יודעים לנהל לעצמם את הסוכרת והם צפויים (סטטיסטית כמובן) לתוחלת חיים קצרה יותר.
אם חברתך תלמד לאזן את רמות הסוכר שלה, היא צפויה לתוחלת חיים ארוכה יותר ממעשנים או אנשים שמנים. וגם החיים איתה לצד הסוכרת לא יהיו קשים.
סוכרלוז

200

הצטרף בתאריך: 27/12/2009 ב- 20:24:25
מיקום/מין/גיל: נקבה, 30.

הודעהנשלח: 05/09/2011 ב- 19:23:15    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום מישהו,
טוב שאתה מנסה להבין, זה אכן חשוב ולא צריך להתייפייף מדי...
סוכרת היא מצב שדומה להליכה על חבל. כל עוד נשארים בטווח האיזון ומקפידים על אורח חיים בריא אדם סוכרתי חי כמו כל אדם אחר ומתפקד כמו אדם בריא לגמרי. (למעט בדיקות סוכר ומתן אינסולין, כמובן). נשים סוכרתיות אמנם צריכות להקפיד בזמן הריון על איזון קפדני ויש להן סיכויים קצת גבוהים יותר לניתוח קיסרי, אבל אם הן שומרות על עצמן אין כל הגבלות בנושא.
אני פגשתי לא מזמן אשה סוכרתית מדהימה (ורזה...), אם לתשעה ילדים בריאים. היא נראית מעולה וגם עובדת, ולדבריה אין לה כל סיבוכי סוכרת. היא שומרת יפה על עצמה ועושה רושם שהיא אשה ואם אידיאלית...
בקיצור, האיזון הוא קריטי. אם חברתך מוכנה להשקיע באיזון, היא תהיה הראשונה שתרוויח מזה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 06/09/2011 ב- 13:15:11    כותרת הודעה: למישהו שמנסה להבין שלום, תגובה עם ציטוט

עם כל הפתרונות הטכנולוגיים שיש היום ואלה שעוד יגיעו, כל סוכרתי יכול לחיות חיים ארוכים ולממש את עצמו. קח בחשבון כשאתה שואל על תוחלת חיים, שיש גם דברים לא צפויים שיכולים לקרות לאדם בריא לחלוטין...
מה שהחברה שלך צריכה, זה פשוט להקפיד על איזון ואז הכל יהיה בסדר, גם ההריונות.
חזור למעלה
אא007

הודעהנשלח: 11/11/2012 ב- 15:50:19    כותרת הודעה: איזון +תוחלת חיים. תגובה עם ציטוט

חברים,
לצערי אני קורא את המאמרים ומרחם על כל "החדשים" שהצטרפו זה עתה למועדון הסוכרתיים.
מכובדי , לחיות לאורך כל תקופת החיים על ערכים הנעים בין 70 ל110 זאת פשוט אשליה. ומי שנמצא בטווחים אלו, פשוט חיי יום ולילה סביב מחלת הסוכרת.
אני רוצה לומר לכם שלעיתים הערכים אצלי נעים אכן בין 70 ל110 ולפעמים יותר ולפעמים עוד יותר ,ולעיתים פחות.לא אחסוך ואף אציין כי לא אחת הגיעו ערכיי ל300 ולעיתים הגיעו ל40
(זכורים לי מקרים שהגעתי ל36 ותפקדתי בצורה מפוקחת וחדה לחלוטין) בו בזמן ששמעתי על אחרים שב65 הפסיקו לתפקד.
יחד עם הכל אני היום בן 47 עם 22 שנות ניסיון בעולם הסוכרתיים ,עד לפני שנתיים קצין בכיר ביחידה מובחרת וכיום משתייך למערכת הביטחון.
בשורה התחתונה ,כן לשמור ,כן להבדק אחת ל4 חודשים אולי גם פחות , לא להגזים ובאמת לדעת לא לחצות גבולות /קווים אדומים בכל הקשור להרגלי אכילה.(מותר לחרוג אולם בהיגיון)
ושנהיה בריאים.

עד כאן!
חזור למעלה
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 11/11/2012 ב- 19:05:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אמן. רק בריאות.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |