אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
האם כל מיני תוספים לעליה במשקל מותרים לסכרתיים? (כגון אבקות

עמוד ראשי -> פורום סוכרת - תזונה ודיאטה
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
אורח

הודעהנשלח: 03/12/2012 ב- 03:50:28    כותרת הודעה: האם כל מיני תוספים לעליה במשקל מותרים לסכרתיים? (כגון אבקות תגובה עם ציטוט

חלבון וכדומה)...

שלום,
אני מנסה עכשיו לפתח מסה בגוף בחדר כושר, אך לשם כך נראה שעלי להגדיל את כמות האוכל שאני צורך בצורה ניכרת. לצערי אני מתמלא ממש בקלות ומעט האוכל שאני צורך מספיק לי מעל ומעבר לכל היום ובנוסף אני גם רץ חצי שעה כל ערב, אוכל הרבה פירות וירקות ושותה 2-3 ליטרים של תה ירוק(שתופסים לי מקום בקיבה). זו הסיבה שאני מאוד רזה (1.78מ' 65 ק"ג).

אז אני מנסה לעלות במשקל בצורה הכי קומפקטית שאני יכול (ז"א מינימום נפח מזון מקסימום שומנים/חלבונים/קלוריות(סוכר)) ואני רואה כל מיני פרסומות לכל מיני אבקות...רק שאני לא בטוח מה ההשפעה שלהם, אם הם מותרים לסכרתיים ולא יגרמו לאיזה נזקים בלתי הפיכים לכליות וכדומה...
אשמח לעזרה.

תודה רבה!
חזור למעלה
עידית

מנהל

הצטרף בתאריך: 18/05/2005 ב- 16:57:03

הודעהנשלח: 04/12/2012 ב- 19:12:07    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לך
לסוכרתיים אכן לא מומלץ לצרוך כמויות גדולות של חלבון, כדי לא ליצור עומס על תפקוד הכליות. זאת כיוון שזה אחד מהאיברים הרגישים לנזקי הסוכרת. לסוכרתי עם תפקוד תקין של הכליות מומלץ לצרוך 15-20% מהקלוריות כחלבון. בדרך כלל מדובר ב1-1.5 גרם חלבון לק"ג ליום. במקרה שלך ההמלצות קצת משתנות, כיוון שאתה עוסק בפעילות גופנית אינטנסיבית וזקוק זמנית לתוספות חלבון, מעבר לתזונה הרגילה, כדי לבנות מסת שריר.
אני מציעה לך קודם כל לנסות להגיע לכמות החלבון הדרושה באמצעות אוכל רגיל בלבד: אם אתה מתמלא מהר, נסה ארוחות קטנות רבות במהלך היום, שבכל אחת כלול מזון עשיר בחלבון כמו בשר רזה, גבינות, דגים, פסטרמה וקטניות. את השתייה נסה להפריד מהארוחה עצמה, כדי לא להתמלא ממנה.
אם עצות אלו לא הועילו, ניתן להוסיף אבקת חלבון בכמות מתונה, כך שלא תגיע מעבר לכ-2.5 גרם חלבון לק"ג משקל גוף ליום, וגם זו המלצה לתקופה קצובה עד לבניית מסת השריר הרצוייה.
בברכה
עידית
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת - תזונה ודיאטה
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |