אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
התנצלות

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
סינטיה2

10

הצטרף בתאריך: 15/11/2012 ב- 12:17:31

הודעהנשלח: 25/11/2012 ב- 10:04:12    כותרת הודעה: לקובי תגובה עם ציטוט

אופססס

הפכתי להיות השחקנית הראשית בקומדיית טעויות מצערת...לגמריי ...נו...בטעות. :
:oops: :oops: :oops:
נו,טוב,אם כבר יש לי לראשונה בחיי את הכבוד להיות שחקנית ראשית בקומדית טעויות שלא הייתה מביישת אפילו את מולייר אז לפחות מן הראוי שתשמעו את מה שיש לי לאמר לכולם.
(חברס....אל תשכחו את המקרופונים והמצלמות.)

קובי,כשכתבתי שיש מישהו "שצוחק בדרך אל הבנק מהרווחים של הסכרת " התכוונתי לחברות שמרוויחות מילארדים על גבם וסבלם של סכרתיים ויעשו את הכל כדי לטרפד את המרפא,לשמן(מהשורש שמן) בהרבה כסף את המדענים,לקנות חברות ולסגור אותן.

הרבה חברות עסקיות מוציאות כך את המתחרים מהשוק וכך עושות החברות שאנו קונים מהם את האינסולינים,הסטיקים ואת כל הזבל המיותר הזה...סוגרים את החברה ומפטרים את המדענים שמאיימים על הכנסותיהם. :cry:

אני מרגישה וגם שלומית מרגישה בצדק רב שבקצב הזה ,אם ההתנהלות הזו תמשיך ,לא ימצא לעולם מרפא לסכרת ונמשיך לדאוג לילדינו עד סוף חיינו ולעולם לא נהיה מאושרים כפי שבאמת מגיע לנו.

הרבה פעמים יוצא ממני השד :evil: ואני מאחלת לכל אותם טייקונים,בעיקר אלה הנ"ל שילדם יקבל סכרת,כי אולי אז יש מצב שהם יחדלו מההתנהלות הנלוזה הזו,אך אני מציאותית,החברות האלה נסחרות בבורסה ומדובר על כספים של הרבה משקיעים,אז מה נשאר לי לעשות חוץ מלאחל לכל המשקיעים...ילד סוכרתי?

קובי היקר,לא רק אני היחידה באתר שיודעת שאתה היית נותן את הכל כדי שימצא מרפא,כולם יודעים שהיית נותן את הנשמה ויותר מזה,גם שלומית יודעת את זה הייטב.

לצערינו כל הזמן מצטרפות משפחות חדשות שחלקן יצטרכו באופן מידי עזרה נפשית והדרכה וזה נפלא שיש אחד כמוך שיודע לעזור.

קובי,טעיתי ואני מצטערת אם העמדתי את "נקודות האור"...באור מגוחך :oops: :oops: ,יצרת את הרושם של אדם עשוי ללא חת אך הסתבר שגם אתה אנושי בדיוק כמונו.

יופי,כי עכשו גם אתה יכול להתחרות מולנו באולימפידה ואפילו אולי לקחת את המקום הראשון ממאמ. :wink:

אני מצטערת בשמי ובשם שלומית,כי נראה לי שגם היא טעתה ולא הרגישה שהחזות הקשוחה שלך תסדק בסוף.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
סינטיה2

10

הצטרף בתאריך: 15/11/2012 ב- 12:17:31

הודעהנשלח: 25/11/2012 ב- 10:52:49    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לגולשים שאינם יודעים במה מדובר עיינו בקישור http://www.metukim.co.il/forum1/viewtopic.php?t=13523
חזור למעלה
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 25/11/2012 ב- 10:59:14    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הי סינטיה היקרה,
מקובל עלי מה שרשמת.
שיהיה לך שבוע מקסים צוחק
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |