אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
בחרנו משאבה, אבל צריכים עזרה בסנסור...

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
גלית

הודעהנשלח: 17/10/2012 ב- 06:55:30    כותרת הודעה: בחרנו משאבה, אבל צריכים עזרה בסנסור... תגובה עם ציטוט

לאחר לבטים, פגישות והתנסויות, החלטנו לחבר את ביתנו למשאבת אנימס.
לא מצליחים להגיע למספיק חומר על הסנסורים. מישהו יכול להפנות אותנו לחומר השוואתי אובייקטיבי נשמח.
חזור למעלה
פינוקיו

2

הצטרף בתאריך: 16/10/2012 ב- 22:07:36

הודעהנשלח: 17/10/2012 ב- 08:07:49    כותרת הודעה: למה אנימס ? יש להם סנסור כבר ? תגובה עם ציטוט

בדקתם את האופציה של מינימד ? גם משאבה וגם סנסור במכשיר אחד
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
גלית

הודעהנשלח: 17/10/2012 ב- 08:44:17    כותרת הודעה: משאבה... תגובה עם ציטוט

מינימד לא התאימה עבורנו, לא המשאבה ולא הסנסור.
אם ליהיות ממוקדת יותר אני זקוקה למידע על הדקסקום, וכאמור, האם יש השוואה אובייקטיבית בין הסנסורים?
חזור למעלה
אבי 34

הודעהנשלח: 17/10/2012 ב- 09:04:19    כותרת הודעה: סנסור באנימס... תגובה עם ציטוט

לעת עתה, אין סנסור שעובד מול משאבת אנימס, כבר כמה שנים מדברים על כך, אך לצערי זה לא קורה....(לפחות לא בארץ)

גלית אולי תפני לדקסקום ותוכלי לקבל את הסנסור לתקופת ניסיון, ומה גרם לכם לקחת אנימס?

תודה , אבי
חזור למעלה
עידן

50

הצטרף בתאריך: 20/05/2005 ב- 00:47:08

הודעהנשלח: 18/10/2012 ב- 00:20:11    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי גלית,
אני מחובר למשאבת מינמד אך לא לסנסור, מטעמי שפיות וכמו כן מטעמי עלות מול תועלת.
היום, גם אם הסנסור היה מסובסד לי, לא הייתי משתמש בו.

עם זאת ממחקר לא קטן שעשיתי. היום לא הייתי בוחר מינמד בכזאת קלות.
וכן הייתי חושב להתחבר לאנימאס משולבת סנסור -ה - VIBE .
תוכלי לראות מדוע בפוסט שפירסמתי.

http://www.metukim.co.il/forum1/viewtopic.php?t=13436

אבי, נכון מדברים על זה כמה שנים, אך ברמת הדיוק של הסנסורים היום אני לא חושב שזה בכלל כדאי כדאי.
הסנסור החדש של דקסקום עושה רושם מעולה גם מבחינת גודל, נוחות וזמן שימוש (7 ימים מאושר FDA ! ) וגם מבחינת דיוק.

בפוסט המדובר כתבת שאנימאס מיושנת, אך אני פשוט נאלץ לחלוק עליך.
אשמח אם תיתן קצת יותר הוכחות לטענותיך.

שימי לב גלית שהחיישן המשולב אינו מאושר על פי FDA לגלאי 18 איני יודע לגבי אישור CE שתקף לארץ. ומאשר שיווק של הVIBE.
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 18/10/2012 ב- 20:54:53    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום גלית,
פתחי את הקישורים להשוואות שפרסמתי בקישור http://www.metukim.co.il/forum1/viewtopic.php?t=13434#42882
סיגו 1

מנהל

הצטרף בתאריך: 05/04/2010 ב- 15:44:45

הודעהנשלח: 19/10/2012 ב- 20:32:03    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום גלית

אנו משתמשים במשאבת מינימד ובסנסור שלהם (מהסיבה שהסנסור משדר למשאבה ואין צורך בשני מכשירים).
אני מאוד מרוצה. בהתחלה היו בעיות וכמו שכתב עידן כמעט איבדנו את השפיות.
היום לאחר שימוש ממושך בסנסור ובזכות השירות הנהדר והמקצועי של חברת אגנטק אני מאוד מרוצה מהתוצאה. הסנסור נותן לי תחושת ביטחון וגם לילד. הוא מאוזן נהדר (יחסית לבני גילו). אני מציעה שתפני לחברות שמשווקות את הסנסורים ותפגשי עם נציגים מטעמם ותבקשי חומר כתוב על חסרונות ויתרונות שיש בסנסור שלהם וכך תוכלי להחליט מה הכי טוב עבורך.
שיהיה בהצלחה!!!!
חזור למעלה
שחר4816

2

הצטרף בתאריך: 27/10/2012 ב- 01:30:25
מיקום/מין/גיל: 52

הודעהנשלח: 27/10/2012 ב- 02:02:36    כותרת הודעה: בחירת סנסור תגובה עם ציטוט

גלית שלום,
האמת היא שלא משנה לאיזה משאבה מחוברים בכדי להתחבר לסנסור, אם יש זכאות עפ"י הקריטריונים של סל הבריאות.
יש שלושה סנסורים, מלחמת השיווק על השליטה בשוק היא בעיקר בין שתי חברות.
אני לא מתכוון להמליץ לך אל אף אחד מהסנסורים, הייתי מכוון אותך אך אני חייב לנקוט עמדה נייטראלית בכדי להיות קורקטי ולא לקדם מכירות.
הפעולה הנכונה שאת צריכה לעשות היא להתייעץ עם מומחה הסוכרת המטפל ולבחון איתו יחד את האפשרויות.
כפי שידעת לבחור את המשאבה הנכונה תדעי להגיע לסנסור המתאים.
גלית

הודעהנשלח: 27/10/2012 ב- 20:20:50    כותרת הודעה: משאבה וסנסור תגובה עם ציטוט

תודה לכל המשיבים...
ובכן למפקפקים לגבי החלטתינו בנוגע לאנימס, ברור שלחברת מינימד יש יתרון חסר כל פורפורציה(ואולי גם צדק) בכל הנוגע לשיווק פרסום ואיזון השוק. בכל מקום נראים ונשמעים, כל מקום שיש נגיעה בנושא של משאבות אינסולין הם שם. לטעמי גם תגובות לא מעטות הנכתבות פה בנוגע למשאבות, נעשות על-ידי סוכנים של מינימד. היה קשה שלא להתפתות לרוחות המנשבות לכיוון של המשאבה הפופולרית בארץ, אך לשמחתינו עשינו בדיקה יסודית, ניסינו את שתיהן, ובחרנו במשאבה ובשרות של אנימס. פה לא הבעיה שלנו, להפך, אנחנו שלמים ומרוצים מאוד.
בנוגע לסנסורים, אין מספיק אינפורמציה השוואתית, ולא ניתן לנסות את כולם פרק זמן מספיק כדי לבחון לעומק את כל הפרמטרים החשובים להחלטה. למעשה אנחנו רוצים מידע, אם קיים כזה, השוואתי בין הדקסקום לנביגייטור.
אם יש למישהו משהו חדש להוסיף בנושא? תודה.
חזור למעלה
גלית

הודעהנשלח: 27/10/2012 ב- 20:25:18    כותרת הודעה: סנסנור תגובה עם ציטוט

גדי תודה, קראתי, נראה שכרגע ךא ניתן יהיה לנסות את הדקסקום...
נראה שניתחבר לנביגייטור
חזור למעלה
אבי 34

הודעהנשלח: 27/10/2012 ב- 20:48:44    כותרת הודעה: סנסור תגובה עם ציטוט

גלית שבוע טוב, מה שלומך? אז ככה אני לא סוכן ולא כלום, אני גם סכרתי, וזו דעתי : נכון אני ללא סנסור, וכן עם משאבת אנימס, אין טוב יותר או פחות, לגבי הסנסורים, שוב משמועות ששמעתי, ומהרצאות שהייתי בהן המון מדברים על דיוק של הסנסור של דסקום, אבל....בהרצאות שהייתי המון מדברים על "מערכת סגורה" של סנסור ומשאבה אך יש לקחת בחשבון, את "הדיליי" הקיים בסנסור ובין המד סוכר, מכייון שהסנסור מודד סוכר מהנוזל הבין תאי לעומת המד סוכר הביתי, ככה שנוצר דיליי כל שהוא ואצל כל אחד הוא מתאפיין בצורה שונה (שוב זה משמועות, ומהרצאות של רופאים שהייתי, וכן סנסורים שהיו ברשותי לצורך ניסיון), לצערי אין כרגע מרפא או דיוק בסנסורים או במשאבות...
חזור למעלה
שחר4816

2

הצטרף בתאריך: 27/10/2012 ב- 01:30:25
מיקום/מין/גיל: 52

הודעהנשלח: 28/10/2012 ב- 00:36:37    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גלית שלום שוב,
אני חייב להדגיש במפורש מכיוון שקיימת הטעיה די לא קטנה.
ראשית אין כזו מערכת המשלבת משאבה עם סנסור המשאבה היא יישות נפרדת והסנסור בא בנפרד.
שנית, אין שום מערכת כיום בעולם שפועלת באמצעות במעגל סגור (שנקרא Closed Loop), המערכת של חברת מדטרוניק שמדובר עליה, נתוני הסנסור מוצגים על גבי צג המשאבה ובאם הסנסור מזהה מגמה של ירידה ברמת הסוכר לקראת מצב של היפו אז פעולת המשאבה מופסקת לשעתיים. צריך להבין זאת טוב טוב שסנסור לא גורם למשאבה להפסיק פעולה או להתחיל פעולה בכדי לאזן את רמות הסוכר בגוף ומכאן ניתן להבין מדוע זו לא מערכת סגורה ולא קרוב לכך.
את הסנסור יש לכייל מידי יום ובמערכת כמו זו אם הכיול לא בוצע טוב והמשאבה מושפעת מהסנסור ועל ההמשך אני אתן לך לחשוב ..
שלישית, חיבור לסנסור אינו פותר מבדיקת רמת הסוכר בדם באמצעות הגלוקומטר, זה יכול להפחית את כמות הבדיקות אבל הוא אינו תחליף. צריך להבין גם שהסנסור אינו נועד להציג קריאות של רמות הסוכר אלא לאבחן את מגמת רמות הסוכר ולהתריע לפני שהגוף מגיע למצבים קיצוניים היפו/היפר.
לפי מה שרשמת אני אומר לך שתחושות הבטן שלך נכונות.
לגבי דקסקום החדש תצטרכי להמתין ולדעתי לא מעט זמן עד שיגיע לארץ ויכנס לקופות, אני מניח שאת לא רוצה לממן את העלות הזו מכיסך, חוץ מזה אני לא בטוח שהחברה כבר אישרה אותו לשימוש מתחת לגיל 18 (הדגם הנוכחי מאושר באירופה רק למבוגרים).
לגבי הנביגייטור הוא כבר בנמצא ומאושר וגם אצלהם צפויות התפתחיות ממש בקרוב.
סינטיה1

200

הצטרף בתאריך: 07/11/2011 ב- 10:04:58

הודעהנשלח: 28/10/2012 ב- 08:59:23    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שחר שלום

כתבת "צפויות התפתחיות ממש בקרוב"
למה אתה מתכוון?
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 28/10/2012 ב- 23:32:02    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום שחר,
תחום השיווק משתמש הרבה פעמים בערפולים סמנטיים כדי לשווק מוצר ("משאבה עובדת כמו לבלב", "אינסולין שעובד כמו לבלב") ועכשיו יש "חוג סגור".
מערכת ב"חוג סגור" היא מערכת שבה תלויה פעולת התיקון של הבקר במשוב של תוצאת התהליך המבוקר. ולצורך העניין מערכת מדטרוניק המפסיקה את האינסולין כתוצאה ממשוב של רמת הגלוקוז היא מערכת בחוג סגור. אולי לא טובה, לא מדוייקת, רחוקה מאידאלית אבל זה חוג סגור.
אפשר להסביר יתרונות/חסרונות של מכשור ללא שעשועי לשון.
אורחת פורחת

הודעהנשלח: 31/10/2012 ב- 23:05:11    כותרת הודעה: משאבת אנימס תגובה עם ציטוט

בחירה ראוייה מאוד. הן מבחינת איכויות המשאבה והן מבחינת השרות.
כנראה שהדקסקום מוצר איכותי מאוד, אולי טרייטק ביומד ישווקו.
חזור למעלה
אלון דוד

הודעהנשלח: 06/11/2012 ב- 12:04:20    כותרת הודעה: משאבת אינסולין וסנסור תגובה עם ציטוט

האמת שאני לא אוהב לומר דברים שליליים בפורום, אך אני לא אהבתי את המינימד.
לא את המשאבה ולא את השרות החמקני והמתנער מאחריות!!!
חזור למעלה
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 06/11/2012 ב- 13:23:51    כותרת הודעה: לאלון דוד שלום, תגובה עם ציטוט

כנראה שרמת השרות תלויה בסוכן.
אבל יש שם את אריאלה האחראית, היא ממש נהדרת ונותנת עזרה מיידית.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |